Fórum - Téma


CARAT TUNING PARTY I 8. - 9. JUN


Fórum O Srazech a akcích CARAT TUNING PARTY I 8. - 9. JUN
2007-05-23 20:16:31

Cavte,

Dovoľte mi, aby som vás všetkých pozval na tohto ročnú Carat Tuning Party, ktorá sa bude opäť konať na letisku v Pieštanoch.

Termíny, dokedy treba mať určite nachystané autá sú:

CARAT TUNING PARTY I. : 8. – 9. Jún 2007

&

CARAT TUNING PARTY II. : 10. – 11. August 2007

Na akcii sme pre vás pripravili jednu novinku a to KLUBOVÉ PARKOVISKO. Toto parkovisko bude výhradne pre kluby, ktoré sa vopred zaregistrujú (stačí poslať email na carattuningparty@gmail.com a uviesť meno klubu a počet áut). My vám zarezervujeme miesto, aby ste mohli všetci parkovať pokope a prezentovať svoj klub.

Programovo akcia ponúka opäť kvalitu a množstvo disciplín / možností zabaviť sa, ako žiadna iná akcia na Slovensku.

Piatok sa bude už klasicky niesť v duchu kvalitnej zábavy, ktorú zabezpečia opäť chalani z Kontrafaktu. Po nich zábavu preberie Doc. Hormón a Ing. Vagimír s ich K-FUN Party, v ktorej budú na vás čakať rôzne zaujímavé ceny. V piatok sa vám taktiež po prvý krát predstavia finalistky MISS TUNING 2007 a budete môcť hlasovať za vašu favoritku, ktorej budete držať palce počas veľkého finále. Toto sa tento rok bude konať práve počas CARAT TUNING PARTY II. Nočná strip show ukončí piatkovú noc a zaháji sobotný deň plný sútaži.

Kráľovskou disciplínou CARAT TUNING PARTY budú aj tento rok merané šprinty na ¼ míle. Trénovať sa bude dať opäť počas celého trvania akcie počas voľných NON-STOP šprintov, ktoré sú aj tento rok pre všetkých účastníkov ZDARMA

Keďže CARAT TUNING PARTY rastie, rastie aj plocha, na ktorej sa koná. To nám umožnilo pre vás prichystať veľkú slalomovú trať, na ktorej si užijú všetci tí, ktorých nebavi jazdiťiba rovno. Po skončení špritnov bude celá plocha určená pre pálenie gúm, šmýkanie, blbnutie...

Počas konca minulej sezóny sa objavili názory, že slovenským zrazom chýba disciplína V-MAX. To sa stáva týmto rokom minulosťou a CARAT TUNING PARTY bude merať V-MAX na 1KM a to hneď tým, čo máte všetci najradšej – policajným radarom

Všetci hifisti sa môžu tešiť na dB Drag a EMMU, ktorá žiaľ z dôvodu veľkej výstavy v Čechách nebude prítomna počas CARAT TUNING PARTY I. dB Drag bude prebiehať v piatok po zotmení a bude to prvé nočné meranie dB Dragu na Slovensku doplnené o neónovú show.

Show & Shine sa bude opäť riadiť pravidlami českého Tuningcupu – 13 kategórií. Ďaľšia novinka, Škoda Scene sa bude hodnotiť ako dve kategórie a to Škoda Scene do roku výroby ’94 a po roku výroby ’94. Veríme, že to ocenia všetci majitelia nádherne upravených klasických “škodoviek”.

Na všetkých vás, čo sa radi rýpete v motore a vôbec netušíte, koľko tam tých koní naozaj je, bude čakať válcova motorová brzda, ktorá vám to hneď všetko objasní.

Pre malých ale aj pre veľkých máme pripravené na akcii prekvapenie vo forme X-Box Stanu, kde bude 10 zosieťovaných X-Boxov 360 a bude sa pretekať v absolútnej novinke – FORZA 2. Bude sa hrať o kopu zaujímavých cien takže kto môže, nech trénuje!

Veríme, že v programe, ktorý sme pre vás na tento rok nachystali, si každý nájde to svoje a že všetci spoločne zahájime prvý ročník CARAT TUNING PARTY. Tentoraz už aj so zrazovými nálepkami!

Tešíme sa na vás všetkých, a vy, čo sa tešíte na CARAT TUNING PARTY I môžte už teraz kliknúť na www.eventim.sk kde je už spustený predpredaj vstupeniek za akciovú cenu!

Cena vstupu v predpredaji: 250Sk na osobu (na celú akciu)

Cena vstupu na mieste : v piatok 300Sk na osobu

v sobotu 250Sk na osobu

Veľa trpezlivosti pri úpravách, kopu srandy, úspechov po zrazoch a najmä šťastných kilometrov v tomto roku vám praje

Organzátor CARAT TUNING PARTY – David

Viac info: www.carattuningparty.sk


Odpovědět